רוצים לשפץ את הבית ולבנות חניה פרטית לרכב? אתם צריכים קידוח בטון

בניית חניה פרטית עם קידוח בטון

אנשים רבים בישראל בוחרים לבנות לעצמם חניה פרטית בבית, כמו בחלום האמריקאי, שלרכב יש חלל משלו שם הוא מוגן מנזקי מזג אוויר ומגניבות וגם שם ניתן לשים את כל כלי הרכב ולטפל בו בהתאם לצורך. בדרך כלל אנשים בוחרים לעשות זאת תוך כדי שיפוץ כללי של הבית, וכאן נדרשים שירותי קידוח בטון.

קידוח בטון הוא כאשר מעוניינים ליצור חור או חורים בקיר בטון. הוא נדרש בכל מיני סיטואציות שונות, בעיקר לצורך תשתיות, בין אם לצורך למזגן, צנרת, העברת חשמל, ארובות ועוד. הוא נדרש גם בשיפוצים ביתיים פרטיים וגם בתעשייה, בין עם בהקמה ובנייה של מפעלים או בין אם מדובר על שיפוץ והרחבה. הוא לרוב לא דורש עבודה רבה וניתן לבצע אותו בצורה מדויקת, נקיה יחסית ומצומצמת.

הגיע הזמן לחניה פרטית?
הגיע הזמן לחניה פרטית?

קידוח יהלום – כשהתנאים מצריכים קידוח מורכב ועוצמתי במיוחד

אם מדובר על קדיחה מורכבת אז לרוב לצורך הקידוח משתמשים בקידוח יהלום, שמשמעו שימוש במקדחה עם כוס יהלום. בגלל החוזק של הבטון, על מנת לקדוח בו באופן מדויק ונקי יש להשתמש במקדחה עם ראש (כוס) יהלום, שהוא כידוע, החומר החזק בטבע. יהלום גם משמש לקידוח בשלל סוגי קירות אחרים – שיש, בטון מזוין, אבנים, אספלט ועוד, והוא לרוב יבצע את העבודה, לא משנה כמה עבה וחזק הקיר.

סיבות נוספות לשימוש בקידוח יהלום

קידוח יהלום יכול להגיע לתוצאות מדויקות ונקיות מאוד, ללא שימוש בכלים גדולים שתופסים מקום באתר הבנייה. הוא גם כמעט לא יוצר רעש או לכלוך, בעיקר אבק. לרוב בפעולות קידוח משתחרר אבק רב, וזה סיכון בריאותי משמעותי, קידוח בטון ביהלום מתבצע כמעט ללא אבק ובעולם הבנייה מדובר על יתרון משמעותי מאוד. כמובן שמדובר על פעולה מורכבת שדורשת מיומנות ואנשי מקצוע בעלי ניסיון בקידוח מסוג זה.

שיפוץ בית
שיפוץ בית

הדרך שבה יתבצע הקידוח משתנה

קידוח בטון יתבצע בהתאם לדרישות הספציפיות הנדרשות. ישנם גורמים שונים שישפיעו על הדרך שבה קודחים ובאיזו מקדחה וראש נשתמש. למשל עובי הקיר, והסוג שלו – בטון מזוין, שיש, אספלט, למשל, כמו שהזכרנו קודם – כל אחד דורש מגע שונה, ועוצמה וקוטר שונים של המקדחה.

מה הגודל של החור המבוקש? ומה העומק? אלו גם גורמים שישפיעו על בחירת המקדחה ואופן השימוש בה. וגם מספר הקידוחים, האורך והרוחב (הקוטר) של החור, או מספר החורים השונים המבוקשים. האם מדובר על קידוח בתקרה, רצפה, או קיר? מה תנאי המבנה שמסביב? הקרקע? כל אלה מכתיבים את האופן הקידוח, את המהירות שבה נפעיל את המקדחה, העוצמה שלה, הקוטר של היהלום הדרוש, הכיוון שממנו יתבצע הקידוח, הדרך שבה תסולק הפסולת שתיווצר, ועוד.

קידוח בטון הוא לרוב אינה פעולה מסובכת, שאינה דורשת זמן רב, עלי מקצוע שמתמחים בקידוח יכולים לבצע אותה בזמן קצר ויעילות מרבית. היא אינה דורשת מרחב גדול, וניתן לבצע אותה בקלות תוך כדי פעולות שיפוץ אחרות כמו ניסור בטון.

Photo by Harrison Haines from Pexels

Photo by Ashutosh Sonwani from Pexels

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on whatsapp
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
פיאט דוקטו
מימון לרכישת רכב

פיאט דוקטו – הקרם דה לה קרם של המסחריות

עם הפופולריות של הפיאט דוקטו לא ניתן להתווכח, כי הנתונים מונחים על השולחן. שואלים את עצמכם למה הדוקטו היא כל כך פופולרית ואפשר לראות אותה בכל פינה ברחבי העיר? אז

רכישת רכב
כללי

מכירת רכב – כיצד לבחור את המקום הנכון

כל מי שמחפש היום רכב חדש יודע, יש לא מעט חברות ומקומות בהם אפשר לרכוש רכב שיתאים לצרכים שלנו. שוק הרכבים בישראל השתנה באופן מהותי בשלושים השנה האחרונות, הוא התרחב

מצבר לרכב
כללי

איך לבחור מצבר לרכב

באים להתניע את האוטו, ופתאום הסטרטר לא עובד? כנראה שהגיע הזמן להחליף מצבר רכב לאחד חדש. אבל איך מגיעים לחנות המצברים, אם האוטו לא נוסע? אז בעצם היום לא חסרים

כללי

רכבים ואופנה – שילוב שלא ניתן להפריד!

בתצוגות האופנה בשנים האחרונות אנו רואים המון עיצובים מעניינים וחדשים של בגדים ופרטי אופנה, המשולבים ביחד עם מצגות נועזות. אבל מלבד האופנה, שמנו לב לקטגוריית מוצרים עיצובית נוספת שקודמה באופן