מימון מלא לרכב חדש ללא ריבית – הדרך הטובה ביותר להתחדש ברכב חדש

כל אחד מגיע לשלב הזה, שהוא צריך רכב חדש. עם כל האהבה לטרנטות, כמה עוד אפשר לסוע בטרנטה הישנה שרק לוקחת אותך למוסך ושואבת לך את כל הכסף? אך אם עד לא מזמן קניית רכב חדש הייתה סיפור של מה בכך, כיום קל בהרבה לקנות רכב חדש על ידי חלוקת המחיר לתשלומים נוחים שמתאימים עבורכם.

התוצאה? קיבלתם רכב חדש לגמרי ובמקום לשלם עליו במכה אחת, מה שקשה להרבה מאוד אנשים, אתם משלמים עליו בתשלומים חודשיים שהם בסך הכל דיי נוחים ומתאימים לכם, כל כך מתאימים שהתשלומים לא מורגשים כל כך במערבולת ההוצאות שבה אנו חיים בכל מקרה. לשיטה המהפכנית הזו קוראים מימון לרכב, והוא יכול להגיע עד ל-100 אחוז ממחירו של הרכב, כלומר ללא שום הון עצמי מוקדם מכיוונכם.

מימון מלא לרכב חדש ללא ריבית – חווית קניית רכב מדהימה

כאמור, קניית רכב חדש כיום היא קלה יותר מאי פעם. אם ההורים שלנו היו צריכים לעבוד קשה ולחסוך כסף רב על מנת לקנות רכב חדש, עד כדי כך שכל פעם שנקנה רכב חדש זה היה ממש אירוע משמעותי בחיי המשפחה שלא ישכח, היום אתם מסוגלים לקנות רכב חדש ולקבל אותו ממש תוך כמה ימים ללא שום הון עצמי מכיוונכם. המימון לרכב יכול להיות גם 100 אחוז או פחות, תלוי מה הם הצרכים שלכם, והריביות הן מאוד נמוכות, תלוי מאיפה תרכשו את הרכב. בשורה התחתונה, אתם מקבלים רכב חדש, אפילו את רכב חלומותיכם, עם תשלומים חודשיים קבועים שמתאימים לעובר ושב שלכם.

מימון מלא לרכב חדש ללא ריבית – הלוקח במקום הראשון

סוכנויות הרכב שמות היום דגש חזק מאוד על חווית הקנייה של הלקוח ועל שביעות רצונו. הרצון להתאים לכם מסלולים שנוחים לכם נובעת גם מהרצון של הסוכנות למכור רכבים אך גם על מנת לייצר תהליך עם הלקוח שהוא נעים והולך לקראתו וזוהי חווית קנייה שהיא מהפכנית ביחס למה שהיה בעבר, מאחר והיא מתבססת על זה ששני הצדדים מרוויחים. בסופו של דבר אתם משלמים את ההחזר החודשי על הרכב החדש בתנאים שהם נוחים לכם וכך אתם מוותרים על הרבה כאב ראש. נשמע טוב? נכון.

חברת ניו קאר ליס מציעה מגוון מסלולי מימון מלא לרכבים חדשים מהניילון. צרו איתנו קשר ונשמח לעזור לכם לבחור את הרכב הבא.

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on whatsapp
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם